FGG.6E.312.CLAC14
pregled izdelka
Številka dela: FGG.6E.312.CLAC14
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGG.6E.312.CLAC14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.6E.312.CLAC14
Številka dela FGG.6E.312.CLAC14 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5575 pcs Podatkovni list FGG.6E.312.CLAC14.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 312 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 6E
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 22A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.512" ~ 0.551" (13.00mm ~ 14.00mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome