FGJ.2B.310.CLLD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGJ.2B.310.CLLD52Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGJ.2B.310.CLLD52Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGJ.2B.310.CLLD52Z
Številka dela FGJ.2B.310.CLLD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4509 pcs Podatkovni list FGJ.2B.310.CLLD52Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 310 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost J
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 8A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome