FHA.2B.312.CLAD82Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHA.2B.312.CLAD82Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FHA.2B.312.CLAD82Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FHA.2B.312.CLAD82Z
Številka dela FHA.2B.312.CLAD82Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4328 pcs Podatkovni list FHA.2B.312.CLAD82Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 312 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)