FHG.2B.308.CYCD72Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHG.2B.308.CYCD72Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN R/A PLUG
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije FHG.2B.308.CYCD72Z
Številka dela FHG.2B.308.CYCD72Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN R/A PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5866 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 308 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 10A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome