FLA.2S.302.CLAC62Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FLA.2S.302.CLAC62Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FLA.2S.302.CLAC62Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FLA.2S.302.CLAC62Z
Številka dela FLA.2S.302.CLAC62Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4893 pcs Podatkovni list FLA.2S.302.CLAC62Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 302 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 2
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 20A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome