GBB.0S.250.LN
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GBB.0S.250.LN
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN TAPERED WASHR FOR S SERIES
Podatkovni listi: GBB.0S.250.LN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GBB.0S.250.LN
Številka dela GBB.0S.250.LN Proizvajalec LEMO
Opis CONN TAPERED WASHR FOR S SERIES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5449 pcs Podatkovni list GBB.0S.250.LN.pdf
Serija 0S Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - natančen opis Connector Tapered Washer For S Series Panel Mount Jacks
Slog konektorja - Barva Silver
Središče kontaktnega materiala - Središče za dokončanje stika -
Material telesa Brass Zaključek telesa Nickel
Vrsta pripomočka Tapered Washer
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GBB.00.250.LN
GBB.00.250.LN
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN TAPERED WASHR FOR 00 SERIES
Na zalogi: 5594 pcs
Prenesi: GBB.00.250.LN.pdf
RFQ
GBB.5S.250.LN
GBB.5S.250.LN
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN TAPERED WASHR FOR S SERIES
Na zalogi: 4214 pcs
Prenesi: GBB.5S.250.LN.pdf
RFQ
GBB05DHAD
GBB05DHAD
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
Prenesi: GBB05DHAD.pdf
GBB.3S.250.LN
GBB.3S.250.LN
Opis: CONN TAPER WASHER FOR 3S CONN
Prenesi:
GBB-V-9-R
GBB-V-9-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: GBB-V-9-R.pdf
GBB-V-5-R
GBB-V-5-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: GBB-V-5-R.pdf
GBB-V-8-R
GBB-V-8-R
Opis: FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: GBB-V-8-R.pdf
GBB-V-6-R
GBB-V-6-R
Opis: FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: GBB-V-6-R.pdf
GBB-V-7-R
GBB-V-7-R
Opis: FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB