PAA.M1.0GL.AC39A
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAA.M1.0GL.AC39A
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PAA.M1.0GL.AC39A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAA.M1.0GL.AC39A
Številka dela PAA.M1.0GL.AC39A Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4410 pcs Podatkovni list PAA.M1.0GL.AC39A.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M10 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 3A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Blue, Gray
Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)