PAA.M1.4GL.AC65R
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAA.M1.4GL.AC65R
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PAA.M1.4GL.AC65R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAA.M1.4GL.AC65R
Številka dela PAA.M1.4GL.AC65R Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5940 pcs Podatkovni list PAA.M1.4GL.AC65R.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M14 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 2A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray, Red
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)