PAC.M0.4GL.AC52V
pregled izdelka
Številka dela: PAC.M0.4GL.AC52V
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PAC.M0.4GL.AC52V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAC.M0.4GL.AC52V
Številka dela PAC.M0.4GL.AC52V Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5343 pcs Podatkovni list PAC.M0.4GL.AC52V.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M04 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 4
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 8A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray, Green
Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)