PAC.M0.5GL.AC39J
pregled izdelka
Številka dela: PAC.M0.5GL.AC39J
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PAC.M0.5GL.AC39J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAC.M0.5GL.AC39J
Številka dela PAC.M0.5GL.AC39J Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4423 pcs Podatkovni list PAC.M0.5GL.AC39J.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M05 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 5
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray, Yellow
Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)