PAC.M0.6GL.AC39G
pregled izdelka
Številka dela: PAC.M0.6GL.AC39G
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PAC.M0.6GL.AC39G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAC.M0.6GL.AC39G
Številka dela PAC.M0.6GL.AC39G Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5844 pcs Podatkovni list PAC.M0.6GL.AC39G.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M06 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)