PAC.M0.8GL.AC52N
pregled izdelka
Številka dela: PAC.M0.8GL.AC52N
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PAC.M0.8GL.AC52N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAC.M0.8GL.AC52N
Številka dela PAC.M0.8GL.AC52N Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4375 pcs Podatkovni list PAC.M0.8GL.AC52N.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M08 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 8
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Black, Gray
Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)