PAG.M0.8GL.CC65A
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAG.M0.8GL.CC65A
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PAG.M0.8GL.CC65A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAG.M0.8GL.CC65A
Številka dela PAG.M0.8GL.CC65A Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5232 pcs Podatkovni list PAG.M0.8GL.CC65A.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M08 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Blue, Gray
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)