PCA.0E.116.CTLC15
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCA.0E.116.CTLC15
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.0E.116.CTLC15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.0E.116.CTLC15
Številka dela PCA.0E.116.CTLC15 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5332 pcs Podatkovni list PCA.0E.116.CTLC15.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 116 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 0E
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 12A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.051" ~ 0.059" (1.30mm ~ 1.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome