PCA.0S.306.CLLC44
pregled izdelka
Številka dela: PCA.0S.306.CLLC44
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.0S.306.CLLC44.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.0S.306.CLLC44
Številka dela PCA.0S.306.CLLC44 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5466 pcs Podatkovni list PCA.0S.306.CLLC44.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 306 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 0S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 2.5A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.146" ~ 0.173" (3.70mm ~ 4.40mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome