PCA.2E.302.CLLC65Z
pregled izdelka
Številka dela: PCA.2E.302.CLLC65Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.2E.302.CLLC65Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.2E.302.CLLC65Z
Številka dela PCA.2E.302.CLLC65Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5603 pcs Podatkovni list PCA.2E.302.CLLC65Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 302 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2E
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 2
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 20A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome