PCA.2E.303.CLLC55
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCA.2E.303.CLLC55
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.2E.303.CLLC55.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.2E.303.CLLC55
Številka dela PCA.2E.303.CLLC55 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6026 pcs Podatkovni list PCA.2E.303.CLLC55.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 303 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2E
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 3
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 15A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome