PCA.2E.305.CLLC55
pregled izdelka
Številka dela: PCA.2E.305.CLLC55
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 5POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.2E.305.CLLC55.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.2E.305.CLLC55
Številka dela PCA.2E.305.CLLC55 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5493 pcs Podatkovni list PCA.2E.305.CLLC55.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 305 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2E
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 5
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PCA.2E.305.CLLC55Z
PCA.2E.305.CLLC55Z
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN CIRC RCPT 5POS SOLDER CUP