PCA.2E.310.CLLC75
pregled izdelka
Številka dela: PCA.2E.310.CLLC75
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.2E.310.CLLC75.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.2E.310.CLLC75
Številka dela PCA.2E.310.CLLC75 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5888 pcs Podatkovni list PCA.2E.310.CLLC75.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 310 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2E
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 10
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PCA.2E.310.CLLC70
PCA.2E.310.CLLC70
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
Na zalogi: 5115 pcs
Prenesi: PCA.2E.310.CLLC70.pdf
RFQ
PCA.2E.310.CLLC80Z
PCA.2E.310.CLLC80Z
Proizvajalci: LEMO
Na zalogi: 4320 pcs
Prenesi: PCA.2E.310.CLLC80Z.pdf
RFQ
PCA.2E.310.CLLC75Z
PCA.2E.310.CLLC75Z