PCA.3S.140.CTLC10
pregled izdelka
Številka dela: PCA.3S.140.CTLC10
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.3S.140.CTLC10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.3S.140.CTLC10
Številka dela PCA.3S.140.CTLC10 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4145 pcs Podatkovni list PCA.3S.140.CTLC10.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 140 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 3S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 43A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.394" (10.00mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome