PCA.3S.312.CLLC72
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCA.3S.312.CLLC72
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.3S.312.CLLC72.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.3S.312.CLLC72
Številka dela PCA.3S.312.CLLC72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4702 pcs Podatkovni list PCA.3S.312.CLLC72.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 312 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 3S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 8A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.228" ~ 0.283" (5.80mm ~ 7.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome