PFC.2B.319.CLLD82
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFC.2B.319.CLLD82
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PFC.2B.319.CLLD82.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PFC.2B.319.CLLD82
Številka dela PFC.2B.319.CLLD82 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4435 pcs Podatkovni list PFC.2B.319.CLLD82.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 319 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montažna funkcija Front and Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome