PFG.M0.2GL.CC65GZ
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFG.M0.2GL.CC65GZ
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PFG.M0.2GL.CC65GZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PFG.M0.2GL.CC65GZ
Številka dela PFG.M0.2GL.CC65GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4597 pcs Podatkovni list PFG.M0.2GL.CC65GZ.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M02 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -50°C ~ 90°C Število pozicij 2
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP64 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 10A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)