PFG.M0.7GL.AC52Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFG.M0.7GL.AC52Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PFG.M0.7GL.AC52Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PFG.M0.7GL.AC52Z
Številka dela PFG.M0.7GL.AC52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5519 pcs Podatkovni list PFG.M0.7GL.AC52Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M07 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -50°C ~ 90°C Število pozicij 7
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)