PHA.1B.308.CLLD42
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHA.1B.308.CLLD42
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PHA.1B.308.CLLD42.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHA.1B.308.CLLD42
Številka dela PHA.1B.308.CLLD42 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4852 pcs Podatkovni list PHA.1B.308.CLLD42.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 308 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 1B
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome