PHC.1B.303.CLLD62
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHC.1B.303.CLLD62
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PHC.1B.303.CLLD62.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHC.1B.303.CLLD62
Številka dela PHC.1B.303.CLLD62 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6011 pcs Podatkovni list PHC.1B.303.CLLD62.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 303 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 1B
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 3
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 12A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome