PHF.2B.319.CLLD62
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHF.2B.319.CLLD62
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PHF.2B.319.CLLD62.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHF.2B.319.CLLD62
Številka dela PHF.2B.319.CLLD62 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4576 pcs Podatkovni list PHF.2B.319.CLLD62.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 319 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost F
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PHF3-KIT
PHF3-KIT
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES KIT 100-976 1/4W 22600PCS
Na zalogi: 6008 pcs
Prenesi:
RFQ
PHF-23854-000
PHF-23854-000
Proizvajalci: Knowles
Opis: SPEAKER 155OHM SIDE PORT 120DB
Na zalogi: 2019 pcs
Prenesi:
RFQ
PHF.2B.319.CLLD62Z
PHF.2B.319.CLLD62Z
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP