PHG.3B.318.CYMD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHG.3B.318.CYMD92Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PHG.3B.318.CYMD92Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHG.3B.318.CYMD92Z
Številka dela PHG.3B.318.CYMD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4307 pcs Podatkovni list PHG.3B.318.CYMD92Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 318 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 3B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PHG.3B.318.CLMM52
PHG.3B.318.CLMM52
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4497 pcs
Prenesi: PHG.3B.318.CLMM52.pdf
RFQ
PHG.3B.318.CYMD92
PHG.3B.318.CYMD92
Proizvajalci: LEMO