PHG.5K.320.CYMC20
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHG.5K.320.CYMC20
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PHG.5K.320.CYMC20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHG.5K.320.CYMC20
Številka dela PHG.5K.320.CYMC20 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5865 pcs Podatkovni list PHG.5K.320.CYMC20.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 320 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 5K
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 20
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 10A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.772" ~ 0.807" (19.60mm ~ 20.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome