PHJ.2B.319.CLAD82
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHJ.2B.319.CLAD82
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PHJ.2B.319.CLAD82.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHJ.2B.319.CLAD82
Številka dela PHJ.2B.319.CLAD82 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4700 pcs Podatkovni list PHJ.2B.319.CLAD82.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 319 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost J
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome