PHW.2B.314.XYCD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHW.2B.314.XYCD62Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PHW.2B.314.XYCD62Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHW.2B.314.XYCD62Z
Številka dela PHW.2B.314.XYCD62Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5998 pcs Podatkovni list PHW.2B.314.XYCD62Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 314 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 6.5A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Gray
Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Aluminum Alloy, Nickel