PRA.M1.0GL.LC65A
pregled izdelka
Številka dela: PRA.M1.0GL.LC65A
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN INLINE RCPT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PRA.M1.0GL.LC65A
Številka dela PRA.M1.0GL.LC65A Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE RCPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5000 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M10 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 10
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Trenutna ocena 3A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Blue, Gray
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)