PRB.M0.6GL.LC65GZ
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRB.M0.6GL.LC65GZ
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PRB.M0.6GL.LC65GZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRB.M0.6GL.LC65GZ
Številka dela PRB.M0.6GL.LC65GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4443 pcs Podatkovni list PRB.M0.6GL.LC65GZ.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M06 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 6A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Gray
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)