PRB.M0.8GL.LC52RZ
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRB.M0.8GL.LC52RZ
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PRB.M0.8GL.LC52RZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRB.M0.8GL.LC52RZ
Številka dela PRB.M0.8GL.LC52RZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5144 pcs Podatkovni list PRB.M0.8GL.LC52RZ.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M08 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Gray, Red
Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)