PRC.M0.5GL.LC39J
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRC.M0.5GL.LC39J
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PRC.M0.5GL.LC39J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRC.M0.5GL.LC39J
Številka dela PRC.M0.5GL.LC39J Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4748 pcs Podatkovni list PRC.M0.5GL.LC39J.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M05 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 5
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Gray, Yellow
Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)