PRG.M0.5GL.MC65V
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRG.M0.5GL.MC65V
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PRG.M0.5GL.MC65V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRG.M0.5GL.MC65V
Številka dela PRG.M0.5GL.MC65V Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5669 pcs Podatkovni list PRG.M0.5GL.MC65V.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M05 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 5
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Gray, Green Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)