PRG.M0.6NL.LC65N
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRG.M0.6NL.LC65N
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PRG.M0.6NL.LC65N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRG.M0.6NL.LC65N
Številka dela PRG.M0.6NL.LC65N Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5213 pcs Podatkovni list PRG.M0.6NL.LC65N.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M06 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)