PTA.M0.8GL.LC39A
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTA.M0.8GL.LC39A
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PTA.M0.8GL.LC39A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTA.M0.8GL.LC39A
Številka dela PTA.M0.8GL.LC39A Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5858 pcs Podatkovni list PTA.M0.8GL.LC39A.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M08 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montažna funkcija Front and Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Blue, Gray
Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)