PTG.M1.4GL.LC65N
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTG.M1.4GL.LC65N
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PTG.M1.4GL.LC65N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTG.M1.4GL.LC65N
Številka dela PTG.M1.4GL.LC65N Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4721 pcs Podatkovni list PTG.M1.4GL.LC65N.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M14 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 1P
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montažna funkcija Front and Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 2A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Black, Gray
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)