SAN.M22.GLA.7GZ
pregled izdelka
Številka dela: SAN.M22.GLA.7GZ
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: SAN.M22.GLA.7GZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SAN.M22.GLA.7GZ
Številka dela SAN.M22.GLA.7GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4439 pcs Podatkovni list SAN.M22.GLA.7GZ.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M22 Shell material Sulfone
Shell Finish - Serija SP
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -50°C ~ 170°C Število pozicij 22
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Trenutna ocena 2A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray
Odpiranje kabla 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm) Material backshell, Plating Sulfone