L128-PR00CA3500000
LUMILEDSLUMILEDS
L128-PR00CA3500000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L128-PR00CA3500000
Proizvajalec / znamka: LUMILEDS
Opis izdelka LED LUXEON FRESHFOCUS PRODUCE
Podatkovni listi: 1.L128-PR00CA3500000.pdf2.L128-PR00CA3500000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L128-PR00CA3500000
Številka dela L128-PR00CA3500000 Proizvajalec LUMILEDS
Opis LED LUXEON FRESHFOCUS PRODUCE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 446823 pcs Podatkovni list 1.L128-PR00CA3500000.pdf2.L128-PR00CA3500000.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3V Kotni kot 120°
Toplotna odpornost paketa 21°C/W Paket naprave za dobavitelja 2835
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija LUXEON 2835 with FreshFocus Technology™
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
Druga imena 1416-2020-1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 123 lm/W Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Flux @ 85 ° C, Tok - Test - Flux @ 25 ° C, Tok - Test 44 lm (Typ)
natančen opis LED Lighting LUXEON 2835 with FreshFocus Technology™ White 3V 120mA 120° 1411 (3528 Metric) Tok - preskus 120mA
Tok - maks 240mA Barva White
CRI (indikator barvnih odtisov) - CCT (K) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L128-40HGCA3500000
L128-40HGCA3500000
Proizvajalci: LUMILEDS
Opis: LED LUXEON WHITE NEUT 4000K 1411
Na zalogi: 581368 pcs
Prenesi: L128-40HGCA3500000.pdf
RFQ
Proizvajalci: LUMILEDS
Opis: LED LUXEON WHITE COOL 5000K 1411
Na zalogi: 499466 pcs
Prenesi: L128-50HGCA3500000.pdf
RFQ
L12B
L12B
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT