L2C2-57701205E1300
LUMILEDSLUMILEDS
L2C2-57701205E1300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L2C2-57701205E1300
Proizvajalec / znamka: LUMILEDS
Opis izdelka LED COB 5700K COOL WH 70CRI SMD
Podatkovni listi: 1.L2C2-57701205E1300.pdf2.L2C2-57701205E1300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L2C2-57701205E1300
Številka dela L2C2-57701205E1300 Proizvajalec LUMILEDS
Opis LED COB 5700K COOL WH 70CRI SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5814 pcs Podatkovni list 1.L2C2-57701205E1300.pdf2.L2C2-57701205E1300.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 35V
Kotni kot 115° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 20.00mm L x 24.00mm W
Serija LUXEON CoB Core Range Pakiranje Tube
Druga imena 1416-1694-5
L2C2-57701205E1300-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 145 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 13.00mm Diameter Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 1.50mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 3051 lm (Typ) Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) LUXEON CoB Core Range White, Cool Rectangle Tok - preskus 600mA
Tok - maks 1.2A Konfiguracija Rectangle