BB8965CNR
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BB8965CNR
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
Podatkovni listi: BB8965CNR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BB8965CNR
Številka dela BB8965CNR Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1979 pcs Podatkovni list BB8965CNR.pdf
VSWR - Prekinitev Connector, NMO
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Base Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Višina (maks.) - Gain 5dBi
Frekvenčni razpon 896MHz ~ 970MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 933MHz Lastnosti -
natančen opis 933MHz Whip, Straight RF Antenna 896MHz ~ 970MHz 5dBi Connector, NMO Base Mount Aplikacije -