CAF94792(IDD5250-RT36)
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAF94792(IDD5250-RT36)
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 5GHZ MODULE CAB BRKT 36"
Podatkovni listi: CAF94792(IDD5250-RT36).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CAF94792(IDD5250-RT36)
Številka dela CAF94792(IDD5250-RT36) Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 5GHZ MODULE CAB BRKT 36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1015 pcs Podatkovni list CAF94792(IDD5250-RT36).pdf
VSWR 2 Prekinitev Cable (914mm) - RP-TNC (2)
Serija Terrace Diversity™ Povratna izguba -
Moč - maks 50W Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Bracket Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 1.063" (27.00mm)
Gain 5dBi Frekvenčni razpon 4.9GHz ~ 6GHz
Skupina frekvenc SHF (f > 4 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 5GHz
Lastnosti - natančen opis 5GHz Module RF Antenna 4.9GHz ~ 6GHz 5dBi Cable (914mm) - RP-TNC (2) Bracket Mount