ETRA4063
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ETRA4063
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Podatkovni listi: ETRA4063.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ETRA4063
Številka dela ETRA4063 Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2355 pcs Podatkovni list ETRA4063.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, NMO
Serija Phantom Elite® Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Base Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 3.400" (86.36mm) Gain 3dBi
Frekvenčni razpon 406MHz ~ 430MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 418MHz Lastnosti -
natančen opis 418MHz Whip, Straight RF Antenna 406MHz ~ 430MHz 3dBi Connector, NMO Base Mount Aplikacije -