EXB144BNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB144BNX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 146MHZ WHIP STR BNX CONN
Podatkovni listi: EXB144BNX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB144BNX
Številka dela EXB144BNX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 146MHZ WHIP STR BNX CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5239 pcs Podatkovni list EXB144BNX.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, BNX
Serija EXB Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 6.900" (175.26mm) Gain 0dBi
Frekvenčni razpon 144MHz ~ 148MHz Skupina frekvenc VHF (f < 300 MHz)
Frekvenca (sredina / pas) 146MHz Lastnosti -
natančen opis 146MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 148MHz 0dBi Connector, BNX Connector Mount Aplikacije -
Vrsta antene Whip, Straight
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EXB144SFJ
EXB144SFJ
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: RF ANT 146MHZ WHIP STR SFJ CONN
Na zalogi: 8424 pcs
Prenesi: EXB144SFJ.pdf
RFQ
EXB136TNX
EXB136TNX
Opis: RF ANT 140MHZ WHIP STR TNX CONN
Na zalogi: 6555 pcs
Prenesi: EXB136TNX.pdf
RFQ
EXB144BN
EXB144BN
Opis: RF ANT 146MHZ WHIP STR BNC MALE