EXB220TNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB220TNX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 222MHZ WHIP STR TNX CONN
Podatkovni listi: EXB220TNX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB220TNX
Številka dela EXB220TNX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 222MHZ WHIP STR TNX CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6128 pcs Podatkovni list EXB220TNX.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, TNX
Serija EXB Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 4.900" (124.46mm) Gain 0dBi
Frekvenčni razpon 220MHz ~ 225MHz Skupina frekvenc VHF (f < 300 MHz)
Frekvenca (sredina / pas) 222MHz Lastnosti -
natančen opis 222MHz Whip, Straight RF Antenna 220MHz ~ 225MHz 0dBi Connector, TNX Connector Mount Aplikacije -