EXC400TNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXC400TNX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 410MHZ WHIP STR TNX CONN
Podatkovni listi: 1.EXC400TNX.pdf2.EXC400TNX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXC400TNX
Številka dela EXC400TNX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 410MHZ WHIP STR TNX CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6854 pcs Podatkovni list 1.EXC400TNX.pdf2.EXC400TNX.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, TNX
Serija EXC Povratna izguba -
Moč - maks 50W Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 7.000" (177.80mm)
Gain - Frekvenčni razpon 400MHz ~ 420MHz
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 410MHz
Lastnosti - natančen opis 410MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, TNX Connector Mount
Aplikacije Bluetooth, Wi-Fi Vrsta antene Whip, Straight
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EXC400SM
EXC400SM
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: RF ANT 410MHZ WHIP STR SMA MALE
Na zalogi: 10351 pcs
Prenesi: EXC400SM.pdf
RFQ
EXC406BNX
EXC406BNX
Opis: RF ANT 428MHZ WHIP STR BNX CONN
Na zalogi: 6247 pcs
Prenesi:
RFQ
EXC400TN
EXC400TN
Opis: RF ANT 410MHZ WHIP STR TNC MALE