EXC806BNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXC806BNX
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 836MHZ WHIP STR BNX CONN
Podatkovni listi: 1.EXC806BNX.pdf2.EXC806BNX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXC806BNX
Številka dela EXC806BNX Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 836MHZ WHIP STR BNX CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6123 pcs Podatkovni list 1.EXC806BNX.pdf2.EXC806BNX.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, BNX
Serija EXC Povratna izguba -
Moč - maks 50W Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 4.600" (116.84mm)
Gain - Frekvenčni razpon 806MHz ~ 866MHz
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 836MHz
Lastnosti - natančen opis 836MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, BNX Connector Mount