EXD410TN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXD410TN
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 420MHZ WHIP STR TNC MALE
Podatkovni listi: EXD410TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXD410TN
Številka dela EXD410TN Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 420MHZ WHIP STR TNC MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6425 pcs Podatkovni list EXD410TN.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Connector, TNC Male
Serija EXD Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) - Gain -
Frekvenčni razpon 410MHz ~ 430MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 420MHz Lastnosti -
natančen opis 420MHz Whip, Straight RF Antenna 410MHz ~ 430MHz Connector, TNC Male Connector Mount Aplikacije -